ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ

На початку жовтня біля Палацу спорту відбулась друга благодійна акція на підтримку юної жительки міста Яни Лебіденко. Вже майже рік наша 21-річна землячка бореться зі страшною недугою – онкозахворюванням лімфатичних вузлів. Зараз дівчинка перебуває на лікуванні у Києві і кожен день бореться за своє життя. Сили і віру в одужання їй надають родичі, знайомі, друзі і небайдужі люди. Яна постійно відчуває моральну підтримку: їй телефонують, надсилають повідомлення в соціальних мережах з побажаннями скоріше повернутися додому здоровою і усміхненою. Яна вже мужньо витримала курс хіміотерапії, і стан її здоров’я трохи покращився. Проте, щоб мати шанс на повне одужання, дівчинці необхідна термінова допомога ізраїльських спеціалістів. Для лікування в Ізраїлі потрібна велика грошова сума, якої не має в родини портовиків, але яку можливо зібрати всім разом.

DSC_0501 а

За словами громадської активістки Людмили Андрієвської, перший благодійний марафон відбувся у серпні, і тоді за дві години вдалося зібрати 42 тисячі гривень. Збір коштів триває і зараз, а марафонів відбудеться стільки, скільки буде потрібно.

DSC_0492 а

До проведення другого благодійного заходу долучилися Центр культури і мистецтв, в рамках проекту «Мистецтво заради життя», громадські діячі, творчі колективи міста. Також на доброчинному майданчику були присутні рідні і друзі Яни.

— Ми знайомі з Яною давно, для мене вона як сестра. Зараз вона відчуває величезну жагу до життя, і тримається з усіх сил. Про неї можу сказати лише добрі слова – вона душевна, м’яка, життєрадісна людина. Для Яни дуже важлива наша з вами підтримка, і вона її відчуває. Коли їй потрібно було терміново переливати кров, відгукнулось допомогти дуже багато незнайомих киян. І це її глибоко вразило. Яні надсилають звідусіль теплі слова, ми кожного дня підтримуємо телефонний зв’язок. Вірю, що все буде добре і ми зробимо для цього все можливе, — розповіла подруга Марина.

DSC_0546 а

Біля Палацу спорту свої виступи дарували присутнім вихованці солістки оркестру МВД України в Одеській області Олени Таркановської та народної артистки України Лариси Стадніченко, а також зразковий хореографічний колектив «Барвінок». Надією та життєдайною енергією були сповнені номери, фото і відео яких обов’язково покажуть Яні. Протягом всього заходу до скриньки підходили дорослі і маленькі жителі і опускали туди гроші. Кожен, хто відгукнувся допомогти, отримував «браслет життя» — вдячність за те, що не залишився осторонь і став одним цілим з тими, хто переймається долею юної жительки.

DSC_0528 а

Подарувати шанс на життя нашій землячці Яні Лебіденко може кожен – для цього переказати кошти на картку її мами Інни Лебіденко

Номер картки 4149437855764765 (UAH) та 5168757207257793 (USD)

Leave a Comment