СВЯТО ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ В МАЛОДОЛИНСЬКОМУ

28 червня на сходах перед будівлею Будинку культури відбувся концерт «Перлина Україна – на весь світ одна єдина», в якому взяли участь вихованці танцювальної студії «Незабудки» та інші талановиті виконавці, які завітали на святкове дійство. Захід також мав благодійну мету – зібрати кошти на лікування онкохворого дванадцятирічного жителя с. Малодолинське Дениса Малиновського, який зараз перебуває на лікуванні в Туреччині.

DSC_1443 а

Привітати жителів з одним з найголовніших державних свят прийшли голова Малодолинської сільської адміністрації Андрій Ленський, депутат Чорноморської міськради Сергій Журило, голова громадської організації «Гідність» Катерина Чегаринська. Сергій Журило особисто подякував колективу Будинку культури, керівникам гуртків, маленьким виконавцям та їхнім батькам за відновлення та розвиток культурного життя в селі, святкові концерти, які стали часто проводитися в клубі.

DSC_1298 а

Про благодійні марафони, організовані задля порятунку Дениса Малиновського, розповіла гостя Катерина Чегаринська:

— До мене звернулися керівники Малодолинського будинку культури з пропозицією провести благодійний ярмарок для збору коштів на операцію онкохворому Денису. Благодійний марафон триває вже близько року, і не раз проходив в Чорноморську та Одесі. Зараз хлопець знаходиться в Туреччині, він та його рідні сподіваються на допомогу односельчан і держави. Долучитися до цієї доброї справи може кожен з нас.

Голова «Гідності» завітала на концерт разом з талановитим вокалістом, лауреатом міжнародних музичних конкурсів Ярославом Рогальським, який завоював гран-прі на фестивалі «Мелодії Чорного моря» в Чорноморську. Юний соліст заспівав пісню «Молитва за Україну», щоб підтримати Дениса.

DSC_1321 а

Протягом концерту до столика, на якому розгорнувся благодійний ярмарок, підходили дорослі і маленькі жителі Малодолинського, щоб покласти гроші у скриньку і приєднатися до гарної справи. А за це отримували сувеніри, виготовлені вихованцями гуртку «Весела майстерня» (керівник Н.В. Тимошенко) – це і патріотична символіка, прикраси, вироби з глини, бісеру та дерева, а також посуд, оформлений в техніці декупаж.

DSC_1408 а

DSC_1354 а

А на сцені в цей час з’являлися чарівні виконавці «незабудки», які подарували глядачам більше десяти танцювальних номерів. На літньому майданчику Будинку культури виступив і творчий колектив з дитячого санаторію «Мала Долина».

DSC_1425 а DSC_1446 а

Кульмінацією ж свята став патріотичний флеш-моб, до якого долучилися більше шістдесяти юних односельчан. Цей молодіжний, яскравий та запальний семихвилинний виступ підготували дівчата та хлопці разом з керівником танцювального ансамблю «Незабудки» Анастасією Русановою. А потім учасники концертної програми всі разом привітали свого енергійного і талановитого художнього керівника з Днем народження.

DSC_1454 а DSC_1537 а

Після таких насичених репетицій до Дня Конституції на юних виконавців чекає літня перерва, адже в клубі розпочались будівельні роботи з реконструкції внутрішніх приміщень. За словами директора Малодолинського будинку культури Євгенії Чорної, після тогорічного капітального ремонту даху та інженерних мереж, в цьому місяці вже стартував наступний етап, в результаті якого в будівлі мають з’явитися три обладнаних танцювальних класи з різним покриттям підлоги, а ще замінена електропроводка, тощо. Все це робиться для того, щоб діти, які ходять в гуртки і отримують задоволення від занять, мали змогу розвиватися і творити в комфортних для них умовах.

DSC_1259 а

Нагадуємо номер картки Приватбанку мами Дениса Малиновського, куди ви можете надіслати грошову допомогу.

Малиновська Марина Валеріївна

5168755511229441 (грн.)

DSC_1247 а

DSC_1383 а DSC_1389 а DSC_1455 а DSC_1474 а DSC_1487 а DSC_1518 аDSC_1530 аDSC_1335 а DSC_1280 а DSC_1361 аDSC_1277 а DSC_1275 а  DSC_1273 а DSC_1372 а DSC_1418 а

Leave a Comment