В МАЛОДОЛИНСЬКОМУ КЛУБІ РОЗКВІТЛА «КАЛИНА»

До Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначається 21 лютого, в Малодолинському будинку культури пройшов пісенний концерт народного ансамблю української пісні «Калина», який завітав до своїх сусідів з смт. Чорноморка. Творча програма колективу тривала більше години, і за цей час співочим гостям вдалося передати глядачам всю мелодійність і красу народної пісні.

DSC_0386 а

Як зазначила директор Малодолинського БК Євгенія Чорна, одним з напрямків роботи клубу є обмін досвідом між колективами з різних куточків Одеської області. Тому вже не вперше керівник запрошує з виїзною концертною програмою гостей з Чорноморки. До того ж, завдання працівників будинку культури – знайомити жителів не тільки з успіхами юних вихованців гуртків клубу, але й з надбаннями інших творчих колективів. Готуючи план культурних заходів, вони намагаються враховувати інтереси і вподобання жителів села, показувати різнобічну діяльність і готувати нові сюрпризи для односельчан.

DSC_0385 а

Такими творчим подарунком жителям Малодолинського і став виступ народного ансамблю «Калина» (керівник Світлана Рубанович), котрий вже вдруге виступає на сцені клубу, заряджає глядачів гарним настроєм і звучанням. Ансамбль існує на базі Будинку культури смт. Чорноморка майже тридцять років, до його складу входять поціновувачі української пісні, які отримують задоволення від співу і виступів на сцені. Різновікових учасників об’єднує любов до народного фольклору і творчості. Своє захоплення музикою вони і намагаються передавати слухачам, щоб люди відчували силу і красу української пісні, заряджалися позитивними емоціями від почутого. Даний колектив є лауреатом багатьох конкурсів і фестивалів, виступає на різних концертних майданчиках, а нещодавно взяв участь в записі телевізійної програми «Фольк-music» на Першому Національному.

DSC_0367 в

Учасники ансамблю «Калина» виконали більше десяти пісень, серед яких були «Мова єднання», «Чорноморець іде», «Ой під вишнею, під черешнею», «Розпустила Дуня коси», попурі з відомих українських пісень, тощо.

Оплесками і словами вдячності проводжали музичних гостей малодолинці. Своїми враженнями від концерту поділилися жителька села Валентина Михайлівна:

DSC_0352 а

— Такі заходи потрібні, адже несуть добру енергетику глядачам. На жаль, в залі було небагато людей, проте сподіваюсь, що з часом до будинку культури буде приходити більше молоді. Щиро вдячні нашим гостям з Чорноморки за море задоволення, артистизм, гарно підібрані пісні, деякі ми почули вперше. Будемо з нетерпінням чекати на такі концерти і з радістю приходити до нашого клубу.

DSC_0414 в

Leave a Comment