СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

Напередодні Дня святого Валентина в холі третьої школи пройшов захід, під час якого учні та запрошені гості виконували народні пісні та твори сучасних українських музикантів. Перед юними глядачами виступив хор ветеранів міського Палацу культури «Надія» та ансамбль «Закохані в пісню» (керівник В.В. Сокур), а також вихованці школи. Саме любов до української пісні поєднала різновікових учасників концертної програми.

DSC_0206 а

За словами педагога організатора третьої школи Г.І. Кононової, свято пісні мало доторкнутися до глибин душі учнів, щоб вони дізналися більше про українську культуру, почали цікавитися історією, своїм родоводом, а також цінували Батьківщину. Щоб учні відчули всю красу і мелодійність української пісні, організатори запросили виступити перед шкільною аудиторією своїх давніх друзів – учасників хору «Надія», які вже не вперше виступають в стінах цієї школи.

Під час концерту лунали козацькі думи, історичні, ліричні, жартівливі музичні твори, а також пісні сучасних українських виконавців. В залі відчувався справжній зв’язок поколінь, головною ланкою якого стала народна пісня.

DSC_0223 а DSC_0216 а

Як зазначила директор школи Н.В. Антонюк, захід проводився в рамках програми з національно-патріотичного виховання учнів з метою дати можливість школярам почути живе виконання досі невідомих їм народних пісень, показати красу рідної мови. Так, перед святом української пісні була проведена педагогічна робота. На класних годинах вчителі розповідали своїм вихованцям про українську пісенну скарбницю, різновиди та жанри пісень, їх значення в житті українського народу. Адже пісня – це джерело духовності та культури. Директор також додала, що кожен учень, виконуючи обрану ним пісню, вкладав в неї часточку своєї душі. А ще символічно, що цей захід відбувся через день після відкриття виставки фотографій захисників України з зони АТО «Разом ми — сила», і всі учасники концертної програми мали змогу познайомитися з представленими фотороботами волонтерів та самих бійців АТО.

DSC_0286 а

DSC_0249 а

Юними солістами на шкільних вечорницях стали Кирило Родіонов, Катерина Фролова. Джулія Тітова, Касинія Бойко, Аліна Ясинська, Ірина Скоблінська, Олександра Краснянська, Андрій Буга та Владислав Обух.

DSC_0242 а DSC_0208 а

Leave a Comment